Ka ici otamirotcik CPNN

 

Ka otamirotcik Centre des Premières Nations Nikanite neta l’UQAC mocak micta mireritamok e naskamotc ka wi ici nta kiskeritamekw. Wi pe nta nakickowekwe ote ka ici otamirotcik ote aci ici actew  P1-2030, Irikik tca e cetik e ockorkananiwok nac e tcipaiatiko kicikak e nicwaso tipahikakeak 8h00 nac 4h30 e new tipahikakeak acitc apita.

 


Marco Bacon
Directeur
418 545-5011, poste 2323
Marco_Bacon@uqac.ca

 

 

 

Sophie site

Sophie Riverin
Chargée de gestion
418 545-5011, poste 2554
sophie_riverin@uqac.ca

 

 

 

Mathieu site

 

Mathieu Gravel
Agent de liaison et coordonnateur,   Projet Innu Meshkenu
418 545-5011, poste 2416
mathieu1_gravel@uqac.ca

 

Annik site

 

Annik Gill
Coordonnatrice du projet
Partenariats urbains
418 545-5011, poste 5263
annik.gill1@uqac.ca

 

 

Photo site

 

Nathalie Carter
Agente d’information
418 545-5011, poste 2324
nathalie1_carter@uqac.ca

 

 

 

Josée site

 

Josée Renaud
Secrétaire de direction
418 545-5011, poste 5086
josee1_renaud@uqac.ca

Partagez ...Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0Email this to someone